Cum se urcă podiumul SuperBlog constant și ferm? Aflăm de la Cătălina Popa, care a câștigat trofeul din fix trei participări consecutive.
Absolventă de teatru și realizator de emisiuni de radio, Cătălina a învățat pe parcurs cum sa abordeze competiția pentru a obține rezultatele dorite. Având experiența de concurent, știe exact cum ar juriza articolele și cum să departajeze câștigătorii, dacă i-ar reveni acest rol: „Mi-ar plăcea”.
Credit foto: Andrei Neagu
![](https://blog.super-blog.eu/wp-content/uploads/2020/09/catalina-popa-superblog-podcast-1024x1024.jpg)
Lasă un răspuns