Nouă ne este tare dor de primăvară. De verde, muguraşi şi mărţişoare, de zilele cu soare cald, de culorile naturii şi parfumul pomilor înfloriţi, de trilurile păsărelelor, adierile blânde şi înmiresmate ale vântului, de zambile, narcise, viorele şi de toporaşi, de prospeţimea ierbii, de seninătatea înaltului şi, ca să n-o mai lungim, de CREATIVITATEA voastră! De poveştile voastre cu parfum de primăvară, de adrenalina unei noi competiţii, de Spring SuperBlog 2014!
Doamnelor şi domnişoarelor superbloggeriţe, deşi nu mai este o surpriză, avem plăcerea să vă anunţăm că pe Martie se dă startul ediţiei din acest an a competitiei Spring SuperBlog. Domnilor avizi de spiritul competiţiei SuperBlog le aducem la cunoştinţă că nu facem diferenţe de gen nici măcar în luna femeii, aşa că se vor putea înscrie în concurs sub pretextul că vor să aducă un plus de primăvară în viaţa femeilor din viaţa lor.
Mecanismul de concurs e acelaşi ca şi în cazul SuperBlog. Pentru mai multe detalii vă invităm să consultaţi paginile Despre SuperBlog şi Q&A, diferenţele majore constând în faptul că sunt acceptate înscrieri pe toată durata competiţiei, anume 1 martie – 2 aprilie 2014.
Acum, este oficial: în 1 Martie primăvara se întoarce în comunitatea Superblog! S-avem parte de un anotimp plin de creativitate, poveşti frumoase şi satisfacţii! Distracţia e pe cale să înceapă… 😀
Cum s-a incalzit afara, cum am inceput sa dau din picioare nerabdatoare. In sfarsit e oficial!!! Pai, sa ne citim cu bine.
Primavara nu se intoarce in Super Blog. Primavara INCEPE cu Super Blog! In cuvinte sa ne-ntrecem, apoi, voiosi si sanatosi!
Asa sa fie, Luciana! Te asteptam cu drag la start in Spring SuperBlog 2014 🙂 Sa ne citim cu bine!
Awwwww , de abia aştept! Mă primiţi ? 😀
Cu drag 🙂 Fara tine, n-ar fi la fel 😀
Miroase a super-primavara blogosferica 🙂
Abia astept provocarile 🙂
Ne bucuram, Viorica! Si noi suntem nerabdatori 🙂
Abia astept, nu mai pot. :))
Hehe, si noi abia asteptam sa va citim! 😀
Vine vine primavaraaaaaaaaaaaa,
SuperBlog e-n toata taraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! 😀 Yupi!!!! Mai e o zi si incepe! Abia astept!
Vineeeeeee! Multumim, Andreea! Te asteptam cu drag 🙂
Bună ziua.
Am încercat de mai multe ori să mă înregistrez și n-am reușit.
De fiecare dată când dădeam clik pe „înregistrare” se modifica repetarea parolei și apărea mesajul că parola nu este identică. Vă rog să verificați.
Liviu, ai completat formularul de inregistrare de aici: http://jurizare.super-blog.eu/inregistrare? Inca nu l-am primit completat cu datele tale. Abia dupa completarea acestuia si validarea contului de participant te vei putea loga cu datele de acces stabilite la inregistrare.
Hop Si Capramea 😀
Bine ai revenit! 🙂
Abia acum am observat că a început „nebunia” de primăvară. Norocul vostru. Ați scăpat de nebunul de serviciu.
Vă doresc tuturor succes!…și organizatorilor! 😉
Multumim! 🙂
Conteaza ordinea in care vom trimite articolele,cate vreme ele respecta termenul limita?
Mira, puteti inregistra articolele in platforma in orice ordine doriti, atata timp cat se incadreaza in termenele-limita. Succes!
In legatura cu inscrierea,ce punem in casuta cu „Adresa articolului care anunta inscrierea in concurs”?Nu gasesc articolul.Trebuie sa punem link cu el in respectiva caseta?
Articolul in care anuntati inscrierea in concurs este cel pe care-l publicati voi insiva pe blogul propriu, mentionand ca participati la Spring SuperBlog 2014. Dupa ce scrieti si publicati acest articol, inregistrati linkul sau in campul corespunzator din formularul de inscriere. Iata cum au procedat bloggerii care s-au inscris pana acum in competitie: http://super-blog.eu/participanti/
Buna ziua,
O intrebare.
M-am inregistrat acum 10 minute (aproximativ), insa nu am primit nici un email de validare a contului. Este posibil sa fi completat adresa de email gresit si sa nu primesc econfirmare din cauza aceasta?
Multumesc!
Salut, Alexandra!
Ne-ai prins, incepusem sa savuram versurile si ne-a furat peisajul 🙂
In general, dureaza putin pana verificam datele, de aceea confirmarea nu se trimite imediat dupa inscriere, ci dupa ce vede un admin formularul de inscriere, verifica blogul si aproba contul de user.
Multumim pentru inscriere! Mult succes!
Mulțumesc pentru răspunsul rapid, însă iată ca mai am unul (nu stau prea bine la capitolul răbdare) 🙂
Am primit e-mailul de confirmare, însă am încercat sa ma loghez și îmi apare „incorrect login”. Am schimbat și parola, dar tot nu am reușit.
Please advice!
Multumesc.
Alexandra, ai grija cand introduci parola, daca dai copy-paste, sa nu se strecoare vreun spatiu in plus. Altminteri, ar trebui sa functioneze – nu s-a mai plans nimeni de vreo problema tehnica.
Oricum, fiindca aici se publica de obicei intrebari strict despre aceasta proba, iti stam la dispozitie la superblog@swissplan.biz Multumim si noi pentru rabdare 🙂